СУТЕНЕРСТВОМ У ЧЕРКАСАХ ЗАЙМАЮТЬСЯ НАВІТЬ ПЕНСІОНЕРИ


За словами начальника відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВСУ в Черкаській області Івана Афанасьєва, підприємливий дідусь помітив, що адміністрація саун міста не бажає, аби біля їхніх закладів стовбичили повії. А тому адміністратори саун постійно відганяють бідних дівчат. Пенсіонер запропонував дівчаткам свої послуги: стояти замість них під стінами закладу і припрошувати клієнтів, а тоді - привозити дівчат на місце роботи. За кожний виклик повії сплачували діду 60 гривень. На допитах правоохоронців пенсіонер переконував їх, що не знав, що такого робити не можна і навіть звинувачував міліціонерів у тому ... що його про це не попередили.

Нещодавно, за словами Івана Афанасьєва, було викрито і організовану групу, яка взяла під контроль повій, що пропонували свої послуги на виїздах з міста, так званих "трасовичок". Хлопці, зметикувавши, що "трасовичок" ніхто не контролює, „обклали” дівчат "податками" та влаштували їм умови для "роботи" - привозили повій до клієнтів. Зараз ця група знешкоджена і за фактами їхньої діяльності порушено кримінальну справу.

За словами Івана Афанасьєва, цього року було порушено 8 кримінальних справ за фактами торгівлі людьми. В одному випадку дівчат відправляли на Кіпр, а в інших випадках – до Росії, у Москву. Задокументовано 20 фактів звідництва та 3 сутенерства, за якими порушено кримінальні справи.
Середній вік черкаських повій - від 13 - 45 років, і це зовсім не дівчатка з бідних сімей, а часом - і з цілком заможних. Батьки можуть знати про заняття своїх дочок, можуть влаштовувати скандали у відділках міліції, куди дівчат забирають з вулиці. На питання правоохоронців, чи знають вони про специфічну „роботу” доньки, можуть цілком спокійно відповідати: «Це її справа, чим займатися».
Іван Афанасьєв вважає, що правоохоронцям вдалося виконати практично всі поставлені перед ними завдання. За його словами, про успішну роботу відділу свідчать багато фактів: вдалося вигнати проституцію з центру Черкас на околиці міста; зникла так звана "зірочка" - місце на розі вулиці героїв Сталінграда та бульвару Шевченка, де в будь-який час можна було знайти повію; адміністратори черкаських бань та саун теж уже не пропонують клієнтам повій - після того, як кілька їхніх колег сіли на лаву підсудних; немає диких випадків масової торгівлі черкаськими жінками для закордонних борделів. Залишився лише один канал для вербування наших дівчат – Москва. Черкаські повії й самі не проти з’їздити до Москви, щоб у прийнятних умовах, без знущань та побиття, заробити там пристойну суму грошей – до $2000 на місяць. А оплата послуг черкаських повій практично доросла до рівня подібних послуг у європейських країнах - $50 за годину розваг.

Bookmark and Share