Ініціатива: підтримайно Кременчук !


Шановні колеги ! Звертаємось до вас з приводу безпрецедентного факту навколо долі Комплексної пам`ятки природи місцевого значення "Міський сад" з Потьомкінським ставом у центрі міста Кременчука Полтавської області. Цей час характеризується повальним "захватом"
земель певними колами посадовців, бізнесменів, депутатів. Не минула така доля і цю зелену перлину наддніпрянського міста Кременчука з 220 річною історією, як Комплекна пам`ятка природи місцевого значення "Міський сад" з Потьомкінським ставом площею 7,9 га. Бо знаходиться у самому центрі міста Кременчука і є "ласим шматком" землі для комерційного ока. Тож і почалась "війна" навколо саме цього куточка природи. Воно виявилось найбільш брудним, занедбаним та недоглянутим. Дарма, що знаходиться неподалік від річки Крива Руда,
яка вже смердить на все місто. Неподалік від стихійних звалищ сміття та бруду, які майорять по всіх "укромних" місцях у місті.
Місцеві депутати так старались за ці вісім років допомагати по збереженню Комплекної пам`ятки природи місцевого значення "Міський сад" з Потьомкінським ставом, що ні вікові дуби, ні старовинний став нір азу не бачили їх побіля себе. Згадали вони про природу зненацька. І любов до цього зеленого куточка, яке до цього часу зберегло свою "природну" цноту, бо не має на території парку, а ні пивбарів, а ні шашличних з розливом горілки та інших видів "зеленого змія", народилась у їхніх, екологічно налаштованих серцях, теж тільки зараз.

ЩО ЗРОБИЛИ ДЕПУТАТИ КРЕМЕНЧУКА НА СЕСІЇ МІСЬКРАДИ 26 ТРАВНЯ 2005 РОКУ?

Вище ми нагадали Вам про долю Комплекної пам`ятки природи місцевого значення "Міський сад". 26 травня 2005 року відбулась сесія міськради м.Кременчука на якій у порядку денному розглядалося питання про "стан та перспективи розвитку" Комплекної пам`ятки природи місцевого значення "Міський сад". На ророзгляд цього питання не запросили ні представника Держслужби Мінприроди, ні представника МБФ "Християнський світ" на охоронному забовязанні якого знаходиться цей об`єкт ПЗФ. У формулюваннях місцевих депутатів Комплекна пам`ятка природи місцевого значення "Міський сад" названа "культурною спадщиною та місце відпочинку парк "Міський сад". Можливо тому, депутати не роздумуючи виставили цю теріторію на аукціон, назвавши його "КОНКУРС" не заслухавши навіть офіційно
заявлених виступів природоохоронних науковців та представників НГО!
Наразі, громадськість міста на чолі з МБФ "Християнський світ" та Партія Зелених України провели мітинг біля будинку міськради м.Кременчука, де засудили протизаконні і неконституційні рішення місцевих депутатів. Звертаємося до екологічної громадськості України підтримати громадськість міста Кременчука у боротьбі за свої права та свободи та виконання Законів Украіни, Конституцію України, врахування громадської думки. Та зберегти цю перлину природи від розподілу, забудову та знищення!

ЗБЕРЕЖІМО ПРИРОДУ ДЛЯ НАЩАДКІВ!
Просимо всіх вас, колеги з ЕкоНУО, додайте свій голос до наших зусиль. Можливо "ГОЛОС ЕКОЛОГІЧНОЇ ГРОМАДСЬКОСТІ УКРАЇНИ" почують депутати міської ради м. Кременчука на чолі з головою міста паном Миколою Глуховим.

Повідомляємо адресу:
39614 м.Кременчук
пл. Перемоги, 2
Міська рада м.Кременчука

голова міста М.В.Глухов
т.(0536)79 88 22
(0536)79 75 40
т. приймальня (05366)2 00 48
т/ф (05366)3 62 87
http://www.kremenchuk.pl.ua/

голова депутатської комісії В.В.Стасюк
т. приймальня по середам (05366)3 41 35
т. моб. 066 791 38 30
http://www.ppnews.poltava.ua/05_12_02/sp.phtml


З повагою,
Світлана Алещенко
Кременчук
fond@kremen.ukrtel.net

Bookmark and Share