В Івано-Франківську відбулась акція «Почуйте всі!»


В Україні захід такого роду проводився вперше. Організатором Акції виступає Всеукраїнський благодійний Фонд «Серце до Серця».

Проблема пошуку коштів для реалізації Програми вирішена незвичним способом. Протягом одного дня по всій Україні на вулицях обласних центрів відбувався суспільний збір коштів, який проводили волонтери, котрі мали спеціально виготовлені скриньки для збору грошей та бейджі-ідентифікатори з символікою фонду, що запобігає шахрайству. Цікавим було те, що кожному хто кинув гроші до скриньки, було подаровано наліпку у формі сердечка. Найбільше у Івано-Франківську до акції долучилися волонтери з ІФОО «Національний Альянс», Івано-Франківської станиці НСОУ «Пласт», ІФМО «Фундація Регіональних Ініціатив», Школа волонтерів, МНК та МКУН.

Ідея акції запозичена у польського благодійного фонду «Великий Оркестр Святкової Допомоги», підтримкою якого заручився фонд «Серце до Серця».

Акція буде проводитися щорічно протягом одного дня, з тією різницею, що кожного року з галузей дитячої медицини вибиратиметься нова тема. Закуплене на зібрані кошти медичне обладнання передаватиметься дитячим лікувальним закладам у безоплатне користування з головною умовою, що всі діти обслуговуватимуться на ньому безкоштовно. Адреси закладів, в котрих знаходитиметься обладнання, будуть доступні широкому загалу на інтернет-сторінці фонду та в ЗМІ.
Також для більшої прозорості та розвитку довіри, Фонд доручає процедуру підрахунку зібраних у скриньки грошей банківським працівникам ( з подальшим переведенням цих коштів на рахунок Фонду в цьому банку).

«Акція такого роду у нашому місті відбувалася вперше, проте пройшла успішно і наступного року акція самим збором не обмежиться, бо ряд концертів та різноманітних розважальних заходів перетворять цей день у справжнє свято»- запевнив голова штабу волонтерів у місті Івано-Франківську Лебедь Руслан.
Bookmark and Share