А.Клименко: Ініціатива РНБОУ є відвертою профанацією національної політики


Про це позавчора на брифінгу після закінчення засідання Ради національної безпеки і оборони України заявив Президент України Віктор Ющенко.

Глава держави повідомив, що на засіданні РНБОУ зачіпалися питання здобуття освіти у вузах представниками нацменшин. "Домовилися, що в державному замовленні наступного року буде сформовано близько 2 тис. місць для представників національних меншин", - сказав Ющенко. Він наголосив, що це держзамовлення стосуватиметься різних спеціальностей, залежно від потреб.

За словами члена Центрального Проводу Молодіжного Націоналістичного Конгресу Андрія Клименка, «ініціатива РНБОУ є відвертою профанацією національної політики в Україні, адже зараз не існує жодного документа, який би визначав національність громадянина України».

«Є велика вірогідність того, що ці місця віддадуть представникам національних громад, оформлених у вигляді громадських чи релігійних організацій. Як ми знаємо з практики, ядро більшості з цих організацій (приміром, російських) складають відверті українофоби, які не будуть проходити належного конкурсу при вступі до державного ВНЗ», - наголошує А.Клименко.

«Отже, Українська Держава за власний кошт на пільгових умовах буде вчити й своїх ворогів», - підсумовує член ЦП МНК.Bookmark and Share