Принц Люксембурзький обвінчається з простолюдинкою


Монарші батьки рішення сина цілком схвалюють. Принц Луі і його майбутня дружина після реєстрації шлюбу будуть носити прізвище де Ніссо. При цьому син великого герцога Люксембурзького збереже титул Його Королівська високість, принц Люксембурзький.
У березні цього року в принца Луі і його коханої народився син Габріель. Це перший онук великого герцога Люксембурзького. Незважаючи на те, що хлопчик був народжений поза шлюбом, монарший двір визнав дитину як законного спадкоємця принца.
Антоні, як і її майбутньому чоловіку, 20 років. Її знайомство з принцом Луі сталося в Косово в 2005 році під час інспекції люксембурзького контингенту НАТО, у якому Антоні була єдиною жінкою- військовослужбовцем.
У люксембурзьку армію дівчина записалася добровільно. Після того, як двір великого герцога оголосив про її вагітності, вона одержала безстрокову відпустку.
Принц Луі донедавна проходив стажування в женевському відділенні Міжнародного Червоного Хреста і надалі має намір присвятити себе гуманітарній діяльності.
У великого герцога Люксембурского Анрі і його дружини великої герцогині Марії-Терези п’ятеро дітей: принц Луі (1986 року народження), принц Гійом (1981), принц Фелікс (1984), принц Себастьєн (1992) і принцеса Олександра (1991).

Про це повідомляє Кореспондент.


Bookmark and Share