В Чернігівській області піклуються про правове виховання молоді


На засіданні було обговорено ряд питань, зокрема, про організацію роботи правових клубів та лекторіїв, створених при навчальних закладах області; про правоосвітню та правовиховну роботу з призовною молоддю; про стан злочинності серед неповнолітніх в області, її профілактику та попередження правопорушень у молодіжному середовищі (попередження бродяжництва та жебрацтва); про професії, яким навчаються засуджені неповнолітні та їх працевлаштування за отриманою професією після звільнення з місць позбавлення волі. Крім того, було заслухано інформацію про підсумки роботи районних, районних в м.Чернігові, міських міжвідомчих координаційно-методичних рад з правової освіти населення за І півріччя 2006 року.

За підсумками наради керівникам обласних управлінь було рекомендовано продовжувати практику роботи правових клубів та лекторіїв, створених при навчальних закладах області, вживати заходів до розширення мережі правових клубів та лекторіїв; продовжувати налагоджувати співпрацю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадськими організаціями, проводити спільні правоосвітні та правовиховні заходи; сприяти роботі щодо профілактики правопорушень у молодіжному середовищі.

З метою сприяння захисту дитини від усіх форм фізичного та психологічного насильства, жорсткого, брутального поводження, посягання на її гідність і честь, відповідним управлінням і службам рекомендовано проводити заходи, спрямовані на надання дитині та особам, які піклуються про неї, необхідної допомоги у запобіганні та виявленні випадків жорсткого поводження з дитиною. Також було акцентовано увагу на необхідності активізації висвітлення у засобах масової інформації питань соціального та правового захисту дітей та неповнолітніх, а також профілактики та запобігання будь-яким негативним явищам, злочинності у дитячому та молодіжному середовищі.

В ході засідання розглянуто проект плану роботи обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на ІV квартал 2006 року.

Bookmark and Share