Нео-нацисти в Ізраїлі ?


Ізраїльська поліція приголомшена місцевою нео-нацистською організацією. Як повідомляє у вівторок (31 травня) ізраїльська щоденна газета Маарів, ізраїльська поліція відкрила організацію, що налічує близько 20 місцевих нео-нацистів – молодих іммігрантів із колишнього СРСР – але не знає, що з ними робити, адже в Ізраїлі немає спеціальних законів проти сповідування нацистських переконань.

Поліція наштовхнулась на цю групу після того, як детективи, що заарештували за підозрою у вживанні наркотиків 20-річного солдата, знайшли татуїровку свастики на його руці та велику кількість нео-нацистських матеріалів, закачаних із Інтернету.

Допит молодика, що живе в Аріелі на Західному березі, навів поліцію на слід решти, про котрих слідчий західнобереговської поліції Хаим Фалдон (Haim Fadlon) розказав журналістам Маарів, що вони підозрюються в участі в антисемітських Інтернет-чатах и влаштовують таємні церемонії з використанням прапорів зі свастикою та іншими нацистськими регаліями. “Ми не можемо розкривати деталі в інтересах слідства, але це страшно,” – каже Фалдон. – “Виявляється у цій країні живуть люди, що говорять між собою про знищення євреїв.”

Bookmark and Share