У Вищому училищі фізичної культури у Херсоні відкрито сучасний інформаційно-комп'ютерний клас


У суботу, 9 вересня з робочим візитом у Херсоні перебував Міністр освіти і науки України Станіслав Ніколаєнко. Він був присутнім на відкритті сучасного інформаційно-комп'ютерного класу, відкритого у Вищому училищі фізичної культури. Для його облаштування за рахунок обласного бюджету було придбано мультимедійне обладнання, облаштовано навчальний комп'ютерний комплекс, що дасть змогу вивчати фізику, хімію, біологію та всесвітню історію за програмними педагогічними засобами та електронними підручниками, а також дозволять юним спортсменам користуватися навчальними порталами через Інтернет.

Після відвідування зазначеного навчального закладу Станіслав Миколайович провів прес-конференцію у прес-клубі газети „Новий день". На запрошення відгукнулися представники 12 засобів масової інформації.

У вступному слові Міністр підвів підсумки минулого навчального року, визначив п'ять головних пріоритетів, на реалізацію яких спрямовуються зусилля освітян у новому 2006/07 навчальному році: доступна і якісна освіта, демократизація освіти, соціальний захист учасників навчально-виховного процесу, виховання, наукова та інноваційна діяльність.

У ході відповідей на запитання, він визначив результативність проведеного незалежного тестування випускників та наголосив на необхідності продовження експерименту, ознайомив присутніх із концептуальними засадами розвитку інформатизації освіти, окреслив перспективи зростання кадрового потенціалу професійно-технічної освіти та підвищення якості вищої освіти.

Bookmark and Share