Увага!!! Активна, амбіційна, ініціативна молодь!!!....


Ми прагнемо до об’єктивності у питаннях – коли? навіщо? та чи варто взагалі спрямовувати вектор інтеграційної політики України у бік Європейських та Євроатлантичних структур.

Ми бажаємо неупередженої, обширної та вичерпної інформацій про діяльність ЄС, НАТО та перспектив України у цих організаціях.

Ми жадаємо відвертих, жорстких та переконливих аргументів «За» і «Проти» Європейської інтеграції України.

Ми хочемо бачити свій шлях перш ніж обрати його напрямок.

Якщо Вам не байдужа доля Держави, якщо Ви прагнете до нових знань, цікавих знайомств та позитивних вражень – не втрачайте свій шанс – заповнюйте анкету та надсилайте її нам. Незабаром ви втішатимете тих, хто так і не зібрався це зробити.

Проект передбачає серію захоплюючих дводенних семінарів у кожному з зазначених регіонів, що розпочнуться наприкінці жовтня, та триватимуть до кінця цього року. Найактивніші учасники з кожної області матимуть можливість у грудні прийняти участь у міжнародній молодіжній конференції з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України у м. Києві.

Ваша участь у семінарах може бути лише початком нової сфери Вашої діяльності, наповненої цікавим спілкуванням, подорожами закордон та широкими політичними перспективами.Вхідний квиток до світу нових знань та можливостей качайте тут.

Прийом анкет триватиме до 20 жовтня.

Детальна інформацію про проект на нашому сайті http://www.cdyu.org/ukr/ у розділі Європейська Інтеграція http://www.cdyu.org/ukr/europe.php, або ж в анонсах http://www.cdyu.org/ukr/index.php?page=anons чи http://www.cdyu.org/ukr/europe.php?page=anons

Не вагайтесь звертатись із питаннями до керівника проекту Анатолія Короля за телефоном +380632490288.

Після заповнення, надсилайте анкету за адресою: cdyu.int@bigmir.net.Bookmark and Share