Молодий Рух провів ІІ Літню школу зі студентського самоврядування


До табору з’їхалися найкращі активісти студентського самоврядування та молодіжного громадського руху з усіх куточків України, які відзначилися своєю активною діяльністю в регіонах, пройшли відповідний дворівневий конкурс у рамках проекту. Програма навчань табору була досить насиченою – цілий день заняття, а ввечері і до глибокої ночі – рольові ігри, що були покликані розвивати лідерські завдатки в учасників програми. Годинами смажитися на сонечку і кайфувати у морсьих хилях не доводилось, бо потяг до знань був сильнішим, а розпорядок дня таборування цьому сприяв.

Спектр проблематики навчань був досить широкий. Вперше студентське самоврядування в Україні було запропоновано розглядати в контексті всього національного та європейського молодіжних рухів. На практиці ж активісти ділилися досвідом своєї діяльності в конкретній студентській громаді.

Найкращі учасники табору були відзначені почесними грамотами, а найдосвідченіші увійшли до редакційної комісії, яка взялася за написання спеціального посібника для студентських активістів з проведення прямих виборів органів студентського самоврядування.

На завершення табору, керіник проекту «Всеукраїнська мережа студентських виборчкомів» Тимур Нагалевський висловив особливу подяку і сподівання на подальшу співпрацю Олександру Солонтаю – лідеру Фудації регіональних ініціатив – за чудову лекцію з історії молодіжного та студентського руху України періоду її незалежності, а також Артему Михайлюку – координатору Спілки ініціативної молоді – за організацію змістовної частини навчань та Андрію Шекеті – коменданту табору – за ретельне виконання своїх обов’язків в організації побуту учасників табору.

Bookmark and Share