На міжнародну асамблею SOFT до Ужгорода завітає посол США


Вперше в Україні 160 представників Голландії, Молдови, Угорщини, України, Румунії, США обговорюватимуть проблеми дітей та молоді з особливими потребами. Очікуються представники Міністерства охорони здоров’я, Міністерства праці та соціальної політики, Асоціації батьків дітей з особливими потребами та візит і виступ посла США Уільяма Тейлора.

Довідка ЗІКу.
Міжнародна Федерація SOFT (ISF) представляє собою організацію-парасольку з голландських, фінських, угорських, румунських, молдовських та українських недержавних організацій, котрі працюють з дітьми та молодими людьми з обмеженими можливостями здоров’я у Центрально-Східній та Східній Європі.
V Міжнародна асамблея SOFT (ISA) має на меті обмін знаннями та інформацією для подальшого росту соціального капіталу у регіоні, на території якого діє ISF, зокрема в Україні, що є передумовою для ефективного подолання соціального виключення людей з особливими потребами в цілому і дітей зокрема.
Асамблея має на меті також пропагування соціальної інклюзії людей з обмеженими можливостями шляхом інформування працівників органів влади про особливі потреби цієї категорії суспільства, а також звертаючи увагу ЗМІ на відповідальність суспільства по відношенню до людей з обмеженими можливостями.
Bookmark and Share