В Криму підписано угоду про наміри створення Міжнародної молодіжної громадської організації "Молодіжний слов"янський форум"


Ініціатором Форуму виступили Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Союз молоді регіонів України” і Всеросійська громадська організація “Молода гвардія Єдиної Росії”.
Понад 100 активістів молодіжних організацій і провідних лідерів молодіжного руху України і Росії зібралися разом в Криму, щоб налагодити тісну співпрацю і обговорити шляхи консолідації і координації молодіжного руху слов’янських держав.

Мета заходу – розпочати діалог щодо розвитку молодіжної співдружності слов’янських держав і створення належних умов для підвищення активної участі молоді в державотворчих процесах.
Під час Форуму протягом трьох днів діяли робочі секції, на яких молодими лідерами країн були обговорені питання міжнародної співпраці, розроблено проекти і програми, що будуть діяти в рамках міжнародної співдружності і новоствореної організації. За результатами роботи було підписано угоду про наміри створення Міжнародної молодіжної громадської організації “Молодіжний слов’янський форум”.

Від української сторони цю угоду підписав перший заступник Голови Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Союз молоді регіонів України” Андрій Пінчук, а від російської - координатор молодіжного проекту Всеросійської громадської організації “Молода гвардія Єдиної Росії ” Олександр Вологжанін.

За словами учасників Форуму, створення подібної міжнародної молодіжної організації допоможе не лише зберегти славні традиції слов’янських народів, а й забезпечити реальні умови для зростання нового покоління політично активної, ініціативної та освіченої слов’янської молоді.
Перший з’їзд Молодіжного слов’янського форуму заплановано на початок 2007 року.

Людмила Третяк


Bookmark and Share