В Пітербурзі молодь бойкотувала Грузію


Виступ був санкціонований адміністрацією Петербурга і зібрав близько 10 чоловік.

Оскільки грузинського консульства в Петербурзі немає, мітингуючі зібралися біля пам'ятника Достоєвському на Великій Московській вулиці. Тут же періодично збираються активісти ДПНІ і їхні опоненти - "антіфа". Учасники розгорнули гасла: "Боржомі в річку, Саакашвили - у грубку", "Бойкот - це сила, Грузія - без Михайла".

За словами представників ЄСМ, вони підтримують економічні санкції проти Грузії, а також рішення президента посилити контроль над мігрантами.

"Якщо міліція захоче залучити нас для інспектування ринків і інших точок притягання незаконних мігрантів, ми будемо тільки ради", - відзначили вони. Але відразу додали, що "зачищення" у школах, тобто спроби міліції виявити грузинів-нелегалів через їхніх дітей - це надто.

"Наступного разу ми б хотіли провести подібну акцію біля консульства, раз немає грузинського, то біля американського, - відзначив один з активістів. - Однак такі акції влади санкціонувати не люблять. Ще ми збираємося растиражувати список товарів, що можуть мати грузинське походження, і перелік торговельних і розважальних установ, що належать грузинам, щоб громадяни Росії, які солідарні з нашою думкою, могли їх бойкотувати".

Мітинг продовжувався півгодини. За його спокійним плином спостерігали чотири співробітники міліції.

Bookmark and Share