33% прикарпатських студентів батьки не навчили хто такий Володимир Івасюк


З 1 до 3 жовтня згідно з проектом «Обирай своє – слухай українське» проводилося опитування серед студентів на тему «Музичні смаки івано-франківської молоді». Всього в опитуванні взяли участь 254 особи. На запитання, яку роль відіграє музика у вашому житті 67% опитаних відповіли, що велику, 29% – невелику і для 4% – взагалі не відіграє. 62% надають перевагу радіо і тільки 38% слухають музику з аудіоносіїв.
Що стосується музичних смаків, то поп слухають 35%, рок – 22%, реп – 17%, шансон – 10%, класичну музику – 5%, фольклор – 5%, техно – 6%. На запитання, чи відвідуєте Ви концерти українських гуртів: 58% – відвідують, 42% – не відвідують. На запитання, чи хотіли б ви, щоб в радіоефірі звучала тільки україномовна музика 35% відповіли так, а 65% – ні.
Молодь Івано-Франківська пригнічена тим, що українська музика зазнає утисків з боку російських попсових виробників (65%), 22% молодих людей ця проблема не хвилює. Крім того 71% опитаних незадоволені тим, що багато українських виконавців співають російською мовою. Для 74% опитаних дуже важливим є те, яку саме музику пропонують у закладах відпочинку.
Засмучує й той факт, що 64% опитаних відповіли, що їхні батьки не виховували і не виховують у них любові до української музики, і ,як наслідок, 33% опитаних не знають, хто такий Володимир Івасюк.


Bookmark and Share