Кременчук очима дітей


Спонсором виставки виступив магазин „Керама”, який весь час допомагає організаторам у проведенні подібних заходів, тим самим робить життя дітей набагато цікавішим та яскравішим.
На виставку-конкурс було представлено 155 робіт з різних навчальних закладів нашого міста, у тому числі з Кременчуцької дитячої художньої школи, школи-інтернату ім. А.С.Макаренка, Кременчуцької спеціалізованої школи інтернату Полтавської обласної ради, будинку дитячої та юнацької творчості. Кожен з учасників відобразив місто таким, як він його бачить, по своєму своєрідне та мальовниче. Особливу увагу діти приділили мосту через Дніпро, Придніпровському парку – саме їх можна впевнено назвати дитячими символами Кременчука.
Роботи були наскільки цікаві та професійні, що компетентне журі, у складі якого були і заслужений художник України Олександр Павлович Черепанов та художник, майстер народного та прикладного мистецтва Віктор Михайлович Кривич дуже довго сперечалось у виборі переможців конкурсу, адже рівень конкурсних робіт дуже високий і практично кожна робота могла претендувати на перемогу.
Нагородження переможців відбулося 2 жовтня у приміщені Молодіжного Парламенту Кременчука. У кожній з трьох вікових категорій було визначено переможця - у першій категорії від 5 до 8 років переможцем стала Гуз Олександра, учениця студії образотворчого мистецтва будинку дитячої та юнацької творчості, у другій категорії, від 9 до 12 років, перемогу розділили між собою Лапіна Олександра та Яковлєв Дмитро учні Кременчуцької дитячої художньої школи, у третій категорії від 13 до 16 років – Кондрашова Ганна.
Слід, також, відзначити роботу наймолодшої учасниці конкурсу Рассохи Єлизавети учениці гімназії № 6, їй виповнилось лише 6 років. Вона постійно приймає участь у конкурсі і з кожним роком її роботи становляться більш професійними.
Жодний учасник не залишився у цей день без подарунку, усі отримали свої заслужені дипломи та грамоти, а також заохочувальні призи. Адже треба пам’ятати, що головне в житті - не перемога, а участь! А для більшості юних митців ця виставка-конкурс – перша у житті.
Bookmark and Share