Для виявлення фактів насильства серед учнів у Чернівецькій області запровадять телефони довіри


Колегія ОДА, яка заслуховувала питання «Про негативні явища в учнівсько-педагогічному середовищі школи-комплексу №27 м. Чернівців», засудила факти насильства і жорстокості зі сторони випускників закладу, безконтрольність та безвідповідальність адміністрації та працівників школи. Члени колегії визнали незадовільною роботу адміністрації педколективу школи з питань педагогічного і психологічного патронату, соціальної, превентивної виховної та просвітницької роботи щодо запобігання насильства і жорстокості в освітньому закладі. Прийняті відповідні рекомендації про кадрові зміни у 27-й школі, а також – про вивчення до кінця 2006 року питання реорганізації школи-комплексу №27 м. Чернівців у загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів з оновленням педагогічних кадрів.
Колегія також вирішила звернутися до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, до обласної ради з проханнями вплинути (кожній – у своїй компетенції) на ситуацію з продукцією, що викидається в електронний інформаційних простір.
Довідка ЗІКу.
За результатами дослідження, яке провів Центр практичної психології і соціальної роботи управління освіти Чернівецької міської ради 5 вересня цього року серед учнів 10-11 класів школи-комплексу №27, 14,3% опитаних відчули моральне насильство з боку вчителів школи, 12% – фізичні покарання з боку педагогів. На питання «Чи існує проблема насильства, проявів жорстокості у Вашій школі?» – «так» відповіло 19,6% опитаних (кожен п’ятий учень). 14,3% опитаних вважають, що вчителі часто самі є ініціаторами насильства і кривдження учнів.


Bookmark and Share