Молодіжна ліга захисту тварин пропонує знайти собі чотириногого друга


Після тривалих оглядин Микита обрав кошеня чорного кольору. Вибором задоволений не лише він, а і його мама. Вона зазначає, що не лише зробила сину приємне, а й допомогла безпритульній тваринці.

Микита:
- Мне нравится чорний. С мамой нравится.

Олена Майборода, мама Микити:
- Почему бы не взять котёнка с улицы...он и так, и так хороший котёнок.

Свого чотирилапого Карима Наталка підібрала просто на вулиці. На те, що собака безпородний - вона не зважає. Зате він вірний, слухняний і добрий, каже Наталя. На такі акції вона приходить разом із Каримом, щоб продемонструвати: нічийні собаки теж можуть знайти хазяїна.

Наталія Лагутенко, економіст:
- Він трясся від холоду, йшов сніг...я його зяла додому зігріти...але я вирішила його собі залишити.

Проблема безпритульних тварин в Києві надзвичайно актуальна, каже волонтерка Ліги Захисту тварин - Марія Соломіна. Зазвичай, таких собак і котів відловлюють та відвозять до притулків, звідки вони вже не повертаються. Вирішити проблему можна за допомогою стерилізації тварин, вважає Марія.

Марія Соломіна, волонтер Молодіжної Ліги Захисту тварин:
- Ми пропонуємо стерилізувати тварин..

Стежить Молодіжна ліга захисту тварин і за тими чотирилапими, які вже мають хазяїв. Щоб взяти собі кошеня чи цуценя треба мати при собі паспорт та заповнити анкету. Протягом деякого часу волонтери дізнаються про стан тварини, допомагають знайти гарного ветеринара і зробити усі необхідні щеплення.

Також для доглядом за твариною потрібно скупатись у професійному зоомагазині, так як тварини це також члени вашої сім"ї.

Bookmark and Share