Молодь Вірменії приєднується до руху "Антикримінал"


Як відзначив голова молодіжного крила партії "Нові часи" Нарік Малян, із криміналом і з корупцією безпосередньо зв'язані освіти й армія. При цьому він нагадав випадок, коли незадоволений оцінкою студент вистрілив у викладача вузу. "Цей студент дотепер на волі, тому що його батько має звання полковника", - відзначив Н.Малян.

Представник партії "Нові часи" запропонував провести соцопитування у ВНЗ Вірменії для визначення десяти найкоррумпованіших викладачів. За його словами, на цю пропозицію міністр освіти і науки РА Левон Мкртчян заявив що міністерство не зможе забезпечити об'єктивність опитування. "Антикримінал - це справа не тільки правоохоронних органів, а якщо молодь має намір бороти з цим явищем, то їй, у першу чергу, необхідно об'єднатися", - вважає Н.Малян.

У свою чергу, представник Народної партії Вірменії (НПА) Наіра Карапетян запропонувала перейти від порожніх розмов до практичних дій. Інший представник тієї ж партії запропонував створити молодіжний аналітичний центр для виявлення фактів кримінальних явищ і знайти серйозне фінансування. У результаті ці пропозиції будуть представлені новоствореному рухові "Антикримінал". А представник партії "Блок національних демократів" Карен Варданян запропонував організувати днів через 20 мітинг перед будинком Матенадарана і представити урядові свої вимоги.Bookmark and Share