Чернівці: Керівництву школи, де старшокласники зняли фільм «Лох – это судьба», виставлено незадовільну оцінку


Колегія управління освіти міськради також звернулася до міського голови щодо оголошення догани першому заступнику начальника управління освіти міської ради та головному спеціалісту, яка відповідала за організацію виховного процесу в школах.

Для класних керівників міське управління розробить рекомендації для роботи з батьками. В школах міста буде продовжено психологічне дослідження з метою глибокого вивчення явищ насильства в учнівському середовищі. Для удосконалення психолого-педагогічної компетентності вчителів, підвищення рівня їх психологічної культури для вчителів міста буде проведено серію соціально-психологічних тренінгів, семінарів-практикумів, засідань методичних об’єднань за участі психологів.

Довідка ЗІКу.
В травні шестеро одинадцятикласників ЗОШ №27 у Чернівцях відзняли у шкільних приміщеннях відеоролик “Лох – это судьба”, де зафіксували факти насильства і приниження гідності своїх однолітків. Ролик понад два місяці гуляв Інтернетом. Вчителі школи про інцидент дізналися ще у червні, але вирішили обмежитися власним розслідуванням, до правоохоронців не звернулися. Лише у серпні диск потрапив до правоохоронців. У вересні за фактом хуліганства, приниження людської гідності та пропагування культу насильства і жорстокості було порушено кримінальну справу. Ситуацію взяв під особистий контроль голова ОДА Володимир Куліш. Вона розглянута за його участі на громадській педагогічній раді, колегії управління освіти. В області з цього приводу працювала комісія Міносвіти.
Bookmark and Share