Волинські депутати просять Президента, парламент та уряд збільшити асигнування на кредитування житла для молоді


У зверненні депутатів Волинської обласної ради зокрема йдеться:
“Програма кредитування молодих сімей, яка на державному рівні реалізується з 1998 року, вже стала потужним фактором демонстрації державної мудрості широким верствам населення України. Соціально-психологічну привабливість та економічну доцільність програми важко переоцінити. Не тільки переважно незаможні молоді сім’ї (де вік подружжя не більше 35 років включно) поліпшують житлові умови, але одночасно створюються нові робочі місця, підвищується рівень зайнятості населення, збільшуються потужності будівельної індустрії…”.
“Наочним є і позитивний вплив на демографічні процеси, - статистика свідчить, що у близько 25 відсотків молодих сімей-позичальників протягом уже першого року після заселення у власне житло народжуються діти”, – додають автори звернення.

Довідка ЗІКу.
Починаючи з 1999 року, у Волинській області надано пільгових довготермінових кредитів 187 молодим сім’ям, 141 вже отримали житло, ще 46 відсвяткують новосілля найближчим часом.
За програмою часткової компенсації відсоткової ставки комерційних банків, яка реалізується в області з 2004 року, часткове відшкодування банківських відсотків отримує 618 сімей та одиноких молодих громадян.

Bookmark and Share