Волинські прикордонники затримали білоруських наркокур’єрів


Як розповів заступник коменданта прикордонної комендатури “Ратне” майор Сергій Сидоренко, під кінець світлового дня охоронці кордону помітили, як двоє людей з села Залисиця Ратнівського району прямують у напрямку села Леліково Республіки Білорусь. При спробі затримання вони почали втікати на територію сусідньої держави. При цьому один із них на ходу витрушував вміст поліетиленового пакета.

Коли втікачів затримали, за своє звільнення вони стали пропонувати прикордонникам хабар у розмірі 150 доларів США, однак ті від хабара відмовилися.
На місце надзвичайної події було викликано додатковий прикордонний наряд із застави “Самари”, який прибув зі службовою собакою. За 300 метрів від лінії держкордону спеціально навчена тварина виявила наркосировину, ймовірно, мелену макову соломку, яку розсипав один із наркокур’єрів.
Громадяни Республіки Білорусь затримані. За порушення відразу декількох статей Адміністративного та Кримінального кодексів України вони будуть покарані згідно з українськими законами.Bookmark and Share