КУБЛО РОЗПУСТИ У ФЕШЕНЕБЕЛЬНОМУ ГОТЕЛІ


За далеко неповними даними, в українській сексіндустрії працює понад сто тисяч молодих жінок, а доходи від нелегального бізнесу перевищують кілька десятків мільярдів доларів у рік. Не секрет, що розвитку цієї злочинної діяльності сприяє так зване "кришування", у якому донедавна запідозрювали й працівників правоохоронних органів.

...Про те, що 45-річний Володимир тримає дім розпусти у с.Нижнє Селище Хустського району Закарпатської області, знали, здається, усі. Однак притягти звідника до кримінальної відповідальності тривалий час не могли, бо послугами його миловидних "працівниць" користувалися не лише, скажемо так, колишні високопосадовці. Попервах Володимир “піднявся” на незаконних валютних операціях. Відтак перейшов до більш серйозного бізнесу. Десь років п’ять тому на його обійсті виріс ошатний двоповерховий будинок, на якому з часом здивовані односельчани прочитали: "Готель”. На першому поверсі - диско-бар, сауна, кухня, на другому – фешенебельні номери. Дівчат для обслуговування “клієнтів” Володимир знаходив у різних районах області. В основному це були селяночки з неблагополучних чи багатодітних родин. Велике значення у відборі "кадрів" мала не тільки зовнішність дівчат, а й вік: до 20 років, не більше. А перед тим, як брати їх на “роботу”, Володимир сам “знімав пробу”. Скуті, пасивні, без еротичних фантазій відразу відпадали. Залежно від сезону, відповідно, і попиту на Володимира працювало від 5 до 10 сексрабинь. Про людське око дівчата в готелі вважалися кухарками та офіціантками. Спритний бізнесмен і тут зумів заощадити: офіційно "трудівниці" не були працевлаштовані, тож "роботодавець" не платив ні зарплату, ні податки. Доходи дівчат залежали від виробітку. За мінімальний час сексуальних втіх (дві години) клієнти платили 200 гривень, половина з яких належала Володимиру. В елітний бордель на нічний вогник до "метеликів" приїжджали грошовиті чоловіки навіть з Ужгорода, Мукачева та Виноградова.

Перш ніж “накрити” злочинне кубло розпусти, оперативники відділу боротьби з торгівлею людьми УМВС України в Закарпатській області разом із співробітниками спецпідрозідлу УСБУ провели довготривалі заходи, які допомогли виявити та задокументувати усі факти участі Володимира у розпусті. І лише після цього відбувся фінальний етап спецоперації.

...Того недільного вечора у готель навідалася компанія молодих людей. Вибравши зручне місце, відвідувачі замовили каву. Ніхто з обслуги і не запідозрив, що до них завітали начальник вже згадуваного спецпідрозділу УМВС Василь Поштак, його заступник Юрій Бігар, старший оперуповноважений Ігор Бігарі та оперуповноважені Олена Землінська і Юрій Шкирта. Власник готелю був якраз за стойкою бару. Невдовзі міліціонери помітили, як до Володимира підійшов один із постояльців готелю. Після кількох хвилин жвавої розмови чоловіки підійшли до сусіднього столика, за яким сиділи дві гарненькі молодиці. Про щось перемовившись, піднялися на другий поверх, де був розташований номер постояльця. Через кілька хвилин Володимир повернувся один...

Саме тоді оперативники і вирішили діяти. Поки одна група запросила до розмови власника готелю, друга пішла у номер “клієнта”. Зрозуміло, що розважитися з двома дівчатами приїжджому з Мукачева того вечора уже не вдалося. Натомість йому довелося пояснювати міліціонерам, що за справи привели його в готель, хто запропонував йому дівчат і скільки він за них заплатив. Не виникло проблем в оперативників і під час спілкування з дівчатами. А от коли міліціонери запропонували Володимиру поїхати з ними у Хустський міськрайвідділ для дачі пояснень, він для початку грубо послав усіх подалі. Відтак взагалі запропонував оперативникам пошукати собі іншу роботу, бо вони, мовляв, уже... звільнені. Коли ж правоохоронці зробили спробу надіти на руки “крутяка” наручники, той вчинив шалений опір. Навіть тоді, коли металеві “браслети” замкнулися на зап’ястях власника готелю, він ніяк не міг втихомиритися. На цей раз у хід пішли... зуби. Володимир, наче скажений пес, почав кусати оперативників за руки, ноги. Звідника таки доправили у міліцію, а от потерпілим міліціонерам довелося звернутися у лікарню, де їм були введені протистовбнячні анатоксини...

Нині власник фешенебельного готелю утримується під вартою. За створення і утримання місця розпусти та звідництво проти нього порушено кримінальну справу. Володимиру "світить" строк до п’яти років позбавлення волі.

ВМ

Bookmark and Share