Євразійська молодь намагалася перейменувати вулиці Львова


Напередодні вночі активісти ЄСМ і НБФ зробили у Львові перейменування вулиці Джохара Дудаєва в Проспект Сталіна, наносячи трафаретом нові написи на стінах будинків. За словами незатриманих учасників акції, крім нанесення нової назви - Проспект Сталіна, вони не забували проставляти і номера будинків, оскільки колишні таблички через незліченні спроби їх зірвати - висять дуже високо.

"Ми ж написали нові назви з нумерацією на рівні очей, щоб людям було зручно читати" - повідомив активіст НБФ, що назвався ім'ям Мар. Кілька старих вивісок, не дивлячись на недосяжну висоту розміщення, усе-таки були розбиті.

За словами учасника, що залишився на волі, "Люди проходили мимо, абсолютно равнодушно дивлячись на те, що відбувається, а може бути внутрішньо навіть підтримували" - повідомив Мар.

Ранком, після перейменування вулиці, активісти ЄСМ і НБФ провели спільний стихійний мітинг біля прокуратури Львова з вимогою офіційного закріплення результатів перейменування на міському рівні. На мітингу выкрикивались гасла "Сталін - творець України", після чого і були затримані лідери обох організацій - Артур Паталах і Максим Журкін. Іншим активістам удалося сховатися. У даний момент затримані Паталах і Журкін знаходяться в ОВД м.Львова.

За словами лідера ЄСМ-Львов Олександра Антипова "перейменування зроблене на честь Сталіна, творця сучасної України в її нинішніх кордонах, настільки улюбленого мешканцями міста Львова, тому що саме Сталін заснував своїм розпорядженням УРСР, що об'єднало західноукраїнські території Польщі і східні території Росії в єдине адміністративне утворення". "ЄСМ запрошує відвідати мешканців і гостей Львова нову визначну пам'ятку нашого міста - Проспект Сталіна" - додав лідер львівських євразійців.Bookmark and Share