Вітаємо Вас на сайті Молодих українців в Польщі


"Цей сайт є власною ініціативою кількох людей, громадян України, які за волею долі, а також за власним бажанням, тимчасово перебувають зараз на території Республіки Польші. Хоч як це не дивно, але, на відміну від інших країн, в Польщі не існує якоїсь самостійної організації, яка б гуртувала навколо себе молодих людей, громадян України, які вчаться, працюють, чи просто проживають на території Польщі. На нашу думку, це пояснюється передусім близькістю кордонів України.

Отже, про сайт. Ми окреслюємо на даний момент такі напрямки діяльності: знайомства, спілкування, інформативне забезпечення, можливість висловлювати свою думку, етс.

Дещо про мовне питання. Як Ви помітили, мовами сайту є українська польська та англійська. Українська і польська зрозуміло, що ж на рахунок англійської? Перш за все, це не є ігнорування інших мов. На нашу думку, кожна поважаюча себе людина повинна знати мову країни, в якій перебуває-живе. Оскільки Польща ввійшла в Євросоюз, а Україна теж мітить туди, то є сенс викладати інформацію мовою, яка є мовою міжнародного спілкування, на даний час це мова англійська. І очевидним є теж те, що нема ніяких застережень щодо публікації як польською мовою, так і іншими мовами".

Це все було про сайт - http://www.yup.ridne.net

Bookmark and Share