Представник білоруського "Молодого Фронту" у Києві голодує 7-й день


30 травня представник "Молодого Фронту" в Україні Ігор Щекаревич розпочав голодування. Таким чином він висловлює протест проти репресій, що розгорнулись в Білорусі у відношенні до опозиційної молоді, і підтримує вимоги голодуючих "молодофронтівців" в Білорусі.

Нагадаємо, що 25 травня четверо членів білоруської молодіжної організації "Молодий Фронт" почали голодування з вимогою припинити тиск, що здійснюється на опозиційну молодь в республіці і відновити на навчанні всіх відрахованих за політичними мотивами молодих людей. 30 травня до них долучилось ще 7 активістів демократичного руху. Серед них і Ігор Щекаревич.

Щекаревич під час парламентських виборів 2004 року в Білорусі, будучи членом ініціативної групи опозиційного кандидата в депутати, був відрахований з університету і зазнав переслідування з боку правоохоронних органів Білорусі. У зв`язку з цим був змушений виїхати на територію України, де активно брав участь в Помаранчевій революції, в тому числи проживаючи в наметовому містечку на Хрещатику. Зараз Щекаревич Ігор є офіційним представником білоруської молодіжної організації "Молодий Фронт" в Україні і членом української молодіжної організації "Національний Альянс".

За повідомленням - www.maidan.org.ua

Bookmark and Share