15 львів’ян передали Путіну пляшку «Боржомі» і звернення з вимогою не діймати грузинів


Представники молодіжних організацій зустрілися із Генеральним консулом РФ у Львові Євгенієм Гузєєвим та передали лист президенту Російської Федерації Володимиру Путіну і пляшку води «Боржомі». У своєму листі пікетувальники висловили обурення діями органів влади РФ щодо незалежної держави Грузія та її громадян, які проживають в Росії, а саме: блокадою транспортного сполучення, поштового зв’язку, введенням економічного ембарго на ввіз товарів, які виробляє та експортує Грузія, переслідування грузинів та членів їх сімей у Москві. У листі молодь вимагає припинити репресії проти громадян Грузії та представників грузинської діаспори з боку органів влади РФ, вивести Російські війська та «миротворців» із території Грузії, припинити підтримку злочинних та сепаратиських рухів у Абхазії та Південній Осетії, зняти економічні санкції щодо експорту товарів та послуг на території Росії.
«Пане президенте, ми апелюємо до Вашого розуміння ситуації, враховуючи Вашу юридичну освіту, закликаємо дотримуючись принципів права, моралі, толерантності та добросусідства припинити негативну політику РФ до суверенної держави Грузія», – йдеться у листі-зверненні.
Представник Львівської міської організації «Спілки української молоді» Андрій Бурий повідомив, що Генконсул пообіцяв передати лист Президенту Росії та надати на нього відповідь протягом місяця. «Генконсул не сказав нам нічого нового з того, що ми чуємо по телевізору. Він сказав, що Росія чинить правильно, оскільки Грузія купує зброю, а дії влади, за його словами, це боротьба з незаконною міграцією. Найгірше, за словами консула, в даній ситуації – це те, що страждає мирне населення», – розповів А. Бурий.

Bookmark and Share