Голова Київського міського осередку ХДМУ Іляшенко Віталій повернувся з Італії


Учасниками програми було 9 українців, які, ставши переможцями конкурсу міністерства, отримали можливість засвоїти на початковому рівні італійську мову, побачити старовинні архітектурні пам’ятки часів Римської Імперії, побувати на священному служінні Папи Римського та провести спільно час з італійською молоддю.

На думку Віталія Іляшенко «результати участі у цій міжнародній програмі дозволять Київському міському осередку ХДМУ відкрити перелік своїх міжнародних партнерів та дадуть можливість, завдяки Протоколу V засідання змішаної комісії з вироблення програми молодіжних соціально-культурних обмінів між Україною та Італією на 2006/07 роки, співпрацювати з італійськими МГО та реалізувати спільні міжнародні проекти».

«Римська молодіжна громадська організація „LA Ginestra” та італійський молодіжний центр „CIAS-CESMA”, керівником яких є Піна Джентіні, проявили зацікавленість у напрямках діяльності ХДМУ та заявили про свою готовність реалізувати спільні з нашою організацією проекти уже з 2007 року», - сказав Голова КМО ХДМУ.

Також Віталію Іляшенку вдалося встановити контакти та партнерські відносини з керівництвом Християнської общини святого Гіда, м. Рим. Сторони обмінялись досвідом реалізації соціальних проектів в Україні та Італії і розглянули можливість співпраці між двома організаціями

Українська деоегацція, також, відвідала та ознайомилися з роботою Школи Марії Монтесорі та Римський Центр Реабілітації, керівництво якого з радістю погодилося поділитися досвідом своєї діяльності з українськими колегами.Bookmark and Share