О. Домбровський ще раз довів молоді, що не бажає з нею співпрацювати


Після перемоги демократичних сил на виборах Президента України у серцях мільйонів українців теплилася надія про те, що влада зміниться, що всі ті діячі кучмівського режиму, що 10 років пили кров з бездонної і багатої криниці ресурсів нашого народу, нарешті зійдуть з політичної арени. Але ми бачимо, що Вінницька обласна влада продовжує політику своїх попередників. О. Домбровський призначає на керівні посади людей, які давно дискредитували себе в очах народу. Ці особи довели Вінниччину до повного краху і занепаду. Але незважаючи на це, вони знову призначаються на керівні посади і продовжують робити те, що й робили раніше, тобто нічого.

Пан Домбровський зовсім не дотримується ідей помаранчевої революції. Люди, яких він призначає, не відповідають критеріям, за які всі ми боролись на Майдані: порядність, професіоналізм, патріотизм.

Останньою краплею, що переповнила чашу терпіння, стало призначення на посаду першого заступника голови облдержадміністрації Григорія Заболотного, людини, за якої «Цукровий Донбас» був перетворений на «бур’янову плантацію».

Тому Вінницька крайова організація Народний Рух України, Вінницька обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та громадська організація «Батьки вбитих дітей» вирішили виставити наметове містечко, щоб привернути увагу громадськості до бездіяльності місцевої влади та вимагати відставки О. Домбровського з посади губернатора.

Вінницька обласна організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу з самого початку підтримувала цю акцію, а приєднатися вирішила після того, як О. Домбровський проігнорував звернення вінницьких організацій МНК, Молодого Народного Руху, Студентського братства Вінниччини, Молодіжного Конгресу Українських Націоналістів, Молодіжного Собору, Української народної молоді, Української студентської спілки, студентської ради ВДАУ, студентської ради ВМУРоЛ «Україна» щодо створення Молодіжного парламенту Вінниччини, основною метою діяльності якого є сприяння реалізації виборчої програми В. Ющенка та участі молоді Вінниччини у виробленні та реалізації державної молодіжної політики у сферах освіти, праці, культури, соціального становлення та розвитку молоді, координації спільної діяльності молодіжних організацій та органів студентського самоврядування ВНЗ І-ІІІ ст. Оскільки після подання цієї заяви минуло місяць і 2 дні, а за законом на відповідь дається місяць, 27 травня було скликано прес-конференцію. ВОО МНК та Студентське Братство Вінниччини заявили про приєднання до акції та про подання до суду на голову облдержадмістрації О. Домбровського за порушення ним закону України «Про звернення громадян» та вимагають матеріальної компенсації у розмірі 100 копійок (1 гривня). Але навіть виплата цієї «астрономічної» суми не врятує його від відставки, адже він ще раз довів молоді, що не бажає з нею співпрацювати. Досі «пан губернатор» обмежувався лише обіцянками, а як дійшло до діла, то тут вся його ініціативність зникла.

Були встановлені намети. Наші люди чергують позмінно вдень і вночі у містечку. Акція є безстроковою і, безумовно, жоден з нас не піде з наметового містечка, доки не будуть задоволені наші вимоги.

Теслюк Юрій,
Прес-служба Вінницької обласної організації
Молодіжного Націоналістичного Конгресу

Bookmark and Share