Мінфін залишить МОЛОДЬ БЕЗ ЖИТЛА


Про це повідомив заступник глави бюджетного комітету, член фракції БЮТ Євгеній Кирильчук.

За словами депутата, фінансувати соціальні виплати Міністерство фінансів пропонує не за рахунок додаткових надходжень у бюджет, а за рахунок перерозподілу видаткових статей. "Мене турбує, що по ряду програм Міністерство фінансів уже фактично перенесло фінансування на четвертий квартал. Це стосується програми кредитування молодіжного будівництва, кредитування за програмою житлового будівництва на селі "Власний будинок", - сказав він. Зараз існує імовірність, що ці програми взагалі не будуть фінансуватися в поточному році. На молодіжні будівельні кредити в бюджеті-2006 передбачено 35,9 млн. грн.

Як пояснив голова Рахункової палати Валентин Симоненко, такий варіант вирішення фінансових проблем Міністерство фінансів використовувало неодноразово. "Відповідальність за виконання держбюджету лежить на Мінфіні. Він готує так званий бюджетний розпис і в такий спосіб планує витрату коштів. І в міністерстві вже давно установилася практика, коли основні витрати планують на четвертий квартал", - сказав він.

"Наша Україна" - це конструктивна опозиція, і ми не налаштовані тільки лише на пошук дір у роботі Міністерства фінансів. Якщо цього року деякі програми не можуть бути виконані, доведеться погодитися з цим", - говорить перший заступник глави бюджетного комітету Павло Жебрівський. За його словами, зараз комітет у тісному контакті з Міністерством фінансів працює над проектом бюджету-2007.

Джерело:
Напечатано в газете "ДЕЛО" № 237 от 13 Октября 2006г.
Bookmark and Share