Микола Томенко не впевнений, що він отримає посаду віце-спікера


На зустрічі йшлося, зокрема, про недосконалість проекту бюджету на 2007 рік та недосконалість програми молодіжного житлового кредитування. На програму кредитування, за словами Миколи Томенка, виділяється на рік 50 мільйонів гривень, а тим часом 150-200 мільйонів іде на погашення відсоткових ставок банківським установам. Такий стан речей народний депутат називає злочинним.
Микола Томенко не згоден з тим, що опозиціонерам віддали тільки один із, як прийнято вважати, опозиційних комітетів – комітет свободи слова. Опозиція повинна мати й регламентний та бюджетний комітети. В іншому випадку контролювати дії влади опозиції важко.
На запитання журналістів щодо можливого призначення Миколи Томенка на посаду віце-спікера, то, за його словами, фракція погодилася з таким станом речей. Але народний депутат не впевнений, що отримає згадану посаду, оскільки у випадку підтримки фракцією “Наша Україна” коаліції з Партією регіонів, цю посаду матимуть “нашоукраїнці” або ж регіонали.
Цікавою виявилася інформація щодо відзначення другої річниці помаранчевої революції. “Польові командири” Микола Томенко, Юрій Луценко, Володимир Філенко і Тарас Стецьків незабаром звернуться з листом до політиків, щоб дали можливість людям відсвяткувати цю дату самим, тобто, без політиків.
Торкнувся депутат і спортивної тематики. Зокрема вів мову про те, що так і не вдалося зупинити процес перепрофілювання спортивних споруд під комерційні цілі. Також, за його словами, повинно бути чітке розмежування між професійним спортом, яким має опікуватися НОК і аматорським. Останнім має опікуватися виключно профільне міністерство.Bookmark and Share