У спортивній частині X Всеукраїнського студентського фестивалю братимуть участь лише спортсмени-аматори


У спортивній частині фестивалю можуть взяти участь усі бажаючі студенти вищих навчальних закладів I-IV ступенів акредитації. До змагань допускатимуться усі, хто має спортивний розряд до «першого дорослого». Якщо студент матиме вищий рівень майстерності з певного виду спорту, то він зможе взяти участь у змаганнях з інших видів спорту.
Загалом у спортивній частині фестивалю у 9-ти видах спорту змагатимуться більше тисячі студентів, 300 з яких приїдуть до Львова з інших регіонів України. За інформацією Петра Мартина, уже подали заявки студенти з 15 областей, хоча до 16 жовтня очікується представництво студентів 20 областей.
Точного бюджету фестивалю Петро Мартин не назвав, оскільки деякі витрати беруть на себе навчальні заклади, управління фізичної культури та спорту, управління у справах сім’ї та молоді Львівської ОДА, спонсори. Всеукраїнський центр здоров’я населення «Спорт для всіх» на цей захід виділив близько 50 тисяч гривень.
Як повідомив виконавчий директор фестивалю Юрій Козій, переможців спортивної частини фестивалю частково нагороджуватимуть під час заключного гала-концерту, а частково – одразу після завершення змагань на спортивних базах. Загалом же організатори змагань передбачили для студентів 244 призові місця.

Довідка ЗІКу.
Фестиваль відбудеться 16-22 жовтня у Львові.

Bookmark and Share