Кращих студентів нагородять золотими злитками


Мета заходу — формування сучасної молодіжної еліти, пошук майбутніх зірок журналістики, спорту, науковців.
У Волинській області конкурс відбувається вже сьомий рік поспіль. Він став дієвим методом оцінки потенціалу обдарованої молоді.
— Для студентів Волині цей захід є брендовим, — розповідає керівник Рівненської обласної молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив” Віталій ШАБУНІН. — Тому ми підтримали пропозицію Луцької міської молодіжної ради провести такий конкурс на Рівненщині. Це допоможе виявити майбутню еліту нашого регіону, а молодих людей спонукатиме до вдосконалення і професійного росту.
— Метою конкурсу є пошук молодих талановитих людей і представлення їх та їхньої діяльності громадськості, — пояснила речник Рівненської МГО “Фундації Регіональних Ініціатив” Вікторія ПОЗНЯК.
Кращих студентів визначатимуть у дев’яти номінаціях: науковець-гуманітарій, журналіст, науковець-природник, спортсмен, митець, комп’ютерний геній, підприємець, громадський діяч, студент-винахідник. Першим етапом конкурсу стане заповнення студентами анкет у всіх деканатах вищих навчальних закладах Рівного та Луцька. Студенти подаватимуть інформацію про себе, а також про свої надбання в різних галузях. За результатами активності студентів того чи іншого ВНЗу та їх особистих досягнень, визначатиметься кращий вищий навчальний заклад. У кожній номінації будуть відібрані три фіналісти, з яких один стане переможцем. Їх нагородять золотими злитками та дипломами. Церемонія відзначення відбудеться 18 листопада в Волинському облмуздрамтеатрі.



Bookmark and Share