Євразійська молодь вимагає "вбити" Черномирдіна


Тих, що зібралися було небагато - всего 11 чоловік. Вони пояснили це тим, що більша частина виїхала в Київ, щоб зривати там Марш ветеранів ОУН-УПА.

Ті, що зібралися біля МІДу, не соромилися у виразах на адресу Віктора Черномирдіна. Вони обвинуватили його в смерті сербських дітей, дорікали в тому, що він розмовляв по телефоні з Басаєвим, що він разом з Єльциним і Кірієнко улаштував дефолт у 1998 році, привласнивши гроші росіян.

Також посла Росії на Україні обвинуватили в тому, що він "пиляє" газ: "Заборонити пиляти газ!", "Пили газ вдома!". Ще йому запропонували дати в руки гармошку, щоб він "зіграв свою останню пісню". "Сьогодні він танцює газ, а завтра Батьківщину продасть!". Віктор Гадович, сидячи на газовій трубі, організував "Жовтогарячу " революцію - стверджували учасники акції.

ЄСМовці "хочуть бачити на престолі влади аристократів духу", у той час як Черномирдін, за їхніми словами, - архетип сучасного уряду.

В одного з учасників пікету в руках була праска. Він пояснив, що збирається прасувати червоні прапори ЄСМ, а також символічно "вигладити" відносини між Росією й Україною, зтерти усі кордони. Учасники акції заявили, що більше всего хочуть дружби між державами. Але її, на їхню думку, можна буде домогтися тільки в тому випадку, якщо на Україні буде нормальне думаюче керівництво.

В кінці молодь проскандуровала: "Путін, вбий Черномирдіна!".

Bookmark and Share