Молодь Таджикістану має намір перейти від дебатів до політики


Допомогти молоді вирішили представники державних установ, яких радує прагнення й активність молоді.

Субхон Ашуров, замміністра праці і соціального захисту населення Республіки Таджикистан: "Сьогоднішній захід є дуже важливим для розвитку політичної грамотності молоді в процесі прийняття рішень. Я думаю, що треба підтримати такі заходи і розвинути їх на рівні республіки".

Конференція проходить у формі дебатів. Адже тільки в суперечці народжується істина, вважають молоді люди. Олександра дебатами займається вже не перший рік. Цю форму спілкування вона вважає найефективнішою і доступною.

Олександра Смірнова, учасник конференції: "Ми сподіваємося, що думка молоді як невід'ємної частини нашого суспільства повинна бути почуто державою. І ті проблеми, що ми показали в грі, держава врахує в прийнятті змін або прийнятті нових законів".

У рамках зустрічі хлопці також обговорили і законодавство з питань протидії СНІДу. Вони підготували ряд пропозицій, що планують представити в Державний Комітет зі справ молоді. Молоді люди впевнені, результат не змусить себе довго чекати.

Максуд Хаджаєв, учасник конференції: "Це приведе до того, що незабаром молодь буде більш зацікавлена в участі в політичному житті держави".

Bookmark and Share