Дні довкілля у м. Суми. 15-16 квітня, 2006 року


Не зважаючи на моральне та фізичне виснаження, ми продовжуємо приймати активну участь у житті міста.

15 квітня 2006 року було розпочато акцію "Зелене місто - день довкілля", яка проходила за ініціативою й участю спортивного клубу "КОЛОС" та "Нічного дозору".

Центральний парк міста, якій займає кілька гектарів, вимагав до себе особливої уваги: сміття накопичувалось всю зиму, і найбільше його залишилося після святкування масляної. Протягом дня звідси було вивезено 7 машин сміття: пластикові пляшки, пакети та посуд, бите скло, папір тощо. Зранку йшов сильний дощ, але нас ця обставина не зупинила і аж нітрохи не засмутила. За кілька годин було повністю прибрано парк. Наша група збирала сміття на території в 1,5 га.

Всього у прибиранні було задіяно майже 400 чоловік, які відпрацювали на цьому "суботнику" по декілька годин кожний. Це звичайно ж актив Ковпаківської районної партійної організації ВО "Батьківщина" та активісти громадських організацій - спортивного клубу вільної боротьби "Колос", ГІ "Нічний дозор", ДЮСШ, спілки ветеранів Афганістану, екологи міста, а також учні будівельного коледжу та шкіл №1,2,3,4, УНА-УНСО, члени партії "Батьківщина", Конгрес Українських Націоналістів та партії Зелених України, працівники комунального господарства, дитячого екологічного центру "Романтик", клубу авторської пісні "Булат", міських управлінь культури, охорони здоров'я, лікарень №4 і №5, КП "Зеленбуд".

16 квітня 2006 року було проведено акцію "Зелений паросток" (День дерева), присвячену висадженню соснового лісу в Басівському парку. Вона була втілена за підтримки "Зеленбуду". Організаційними силами було виконано велику місію: висаджено 2000 саджанців сосни. Варто зазначити, що за останнє десятиліття це сама масштабна акція по висадці дерев.Bookmark and Share