Ілля Шевляк відвідав Київський молодіжний центр праці


Тема зустрічі – розвиток мережі молодіжних центрів праці (МЦП) в Україні, стандартизація пакету послуг, що надаються цими установами та перспективи створення єдиної системи підвищення ефективності функціонування молодіжних центрів праці.

Підбиваючи підсумки зустрічі Ілля Шевляк відзначив необхідність розробки уніфікованої моделі молодіжного центру праці, до функцій якого входила б координація діяльності та стандартизація структури й переліку послуг, що надаються молоді молодіжними центрами праці на місцях.

Довідково:

З моменту виходу Указу Президента України від 06 жовтня 1999 року №1285/99 «Про заходи щодо забезпечення працевлаштування молоді» в Україні офіційно зареєстровані 132 молодіжних центри праці, з них 20 обласних, 62 районних, 25 міських та 25 студентських секторів працевлаштування у вищих закладах освіти.

Київський молодіжний центр праці Київської міської державної адміністрації, створений у 1993 році, був першою установою такого типу і за 13 років існування накопичив вагомий досвід у сфері надання молоді різнобічної допомоги з питань працевлаштування, перепідготовки та підвищення кваліфікації, правового та економічного захисту.Bookmark and Share