В Україні пройде конкурс творчості серед вихованців дитячих будинків та шкіл-інтернатів


Конкурс є складовою частиною соціального проекту із однойменною назвою, ініційованого ГК «ФОКСТРОТ» спільно з Місією соціальної допомоги дітям Української Православної Церкви до Року захисту прав дитини в Україні за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства науки і освіти, Міністерства культури і туризму України та Мережі громадської дії в Україні.

Мета соціального проекту – підтримати розвиток національної культури, формувати засади духовності у дітей будь-якого віку й через конкурс творчості відшукати нові молоді таланти серед вихованців дитячих будинків та шкіл-інтернатів України.

Проект складається з двох частин: створення та презентація художнього фільму «Маленьке життя» режисера Олександра ЖОВНИ й Всеукраїнський конкурс творчості вихованців дитячих будинків України «Велике серце маленького життя».

У презентації конкурсу взяли участь члени його оргкомітету: голова - президент ГК „ФОКСТРОТ” Геннадій ВИХОДЦЕВ, співголова оргкомітету - голова Місії соціальної допомоги дітям УПЦ Архімандрит ФІЛАРЕТ, заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяна КОНДРАТЮК, голова державної служби кінематографії Ганна ЧМІЛЬ, режисер та письменник Олександр ЖОВНА.

1 вересня 2006 року офіційно стартує Всеукраїнський конкурс творчості на тему «Духовний початок: надії та мрії». Організатори закликали керівників усіх дитячих соціальних закладів країни сприяти участі своїх вихованців у конкурсі юних талантів.

Заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяна КОНДРАТЮК зазначила: «Соціальний проект «Велике серце маленького життя» демонструє унікальне поєднання можливостей бізнесу, громади, церкви та держави задля шляхетної та потрібної справи – розвитку духовності кожної дитини».

Тетяна КОНДРАТЮК підкреслила, що з кожного маленького життя складається нація, тому важливо вирішувати проблеми дітей не лише в Рік захисту прав дитини, а й кожен день. Заступник Міністра висловила впевненість, що подібна консолідація зусиль держави, бізнесу та громадськості допоможе вирішити проблеми українських дітей.

На прес-конференції було оголошено умови участі дітей у конкурсі: змагатися за перемогу будуть діти від 3 до 17 років у чотирьох вікових категоріях та двох номінаціях – на кращий витвір образотворчого мистецтва на біблійну тематику та конкурс літературних творів. Діти, чиї роботи будуть визнані кращими, отримають банківські рахунки від ГК „ФОКСТРОТ”, а найцікавіші письмові роботи будуть опубліковані у дитячому журналі „Вулик”. Аби не образити нікого, організатори вирішили, що кожний дитячий заклад за участь у конкурсі отримає безплатну річну підписку на пізнавально-розважальний журнал „Вулик” та поповнить свою шкільну бібліотеку книжкою Олександра ЖОВНИ „Маленьке життя”.

Календар конкурсу:

n 15 серпня – засідання оргкомітету;

n 18 серпня – презентація проекту;

n 1 вересня – старт конкурсу;

n 15 вересня – 31 жовтня – збір робіт;

n 1 – 15 листопада – початок роботи журі щодо визначення переможців конкурсів;

n 1 грудня – оголошення переможців;

n 19 грудня – святкова церемонія нагородження переможців конкурсу в столиці та регіонах України

Bookmark and Share