V Відкритий молодіжний форум Донбасу "Молодь без кордонів"


Організатор заходу – управління у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту.

Основні цілі форуму – розвиток міжрегіональної і міжнародної співпраці у сфері молодіжної політики, підвищення суспільної активності молоді.

У поточному році учасниками форуму стануть більше 300 представників молодіжних організацій, державних органів по роботі з молоддю, журналістів з міст і районів Донецької, а також більшості областей України. Свою участь в заході також підтвердили Російська Федерація і Республіка Білорусь.

В рамках форуму буду презентовані кращі проекти молодіжних організацій Донеччини, пройдуть тематичні секції, присвячені формуванню національної самосвідомості, сприянню працевлаштуванню молоді, підтримці юнацьких ЗМІ, гендерним питанням тощо.

Учасники заходу також обговорять проект обласної комплексної програми «Молодь Донеччини» на 2006 – 2010 роки, який протягом літа розроблявся групою фахівців управління у справах сім'ї і молоді облдержадміністрації і суспільних організацій.Bookmark and Share