Юрій Павленко підкреслив важливість спільного проекту "Молодіжний розвиток"


11 жовтня 2006 року відбулася зустріч Міністра України у справах сім'ї , молоді та спорту Юрія Павленка з виконувачкою обов'язків директора Корпусу Миру США Джуді Ользен.

Під час зустрічі Юрій Павленко підкреслив важливість спільного проекту "Молодіжний розвиток" для соціального розвитку України та від імені українського уряду подякував за проведену роботу. Присутні висловили готовність підписати Меморандум про подальшу співпрацю між Міністерством України у справах сім'ї , молоді та спорту і представництвом Корпусу Миру в Україні найближчим часом.



Корпус Миру є американською урядовою організацією, що сприяє зміцненню миру і дружби між людьми різних національностей і культур. Здійснюючи свою діяльність у більш ніж 170 країнах світу, організація розпочала співпрацю з Україною в 1992 році.



З 2005 року реалізується спільний проект Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту і американською урядовою неприбутковою організацією, що діє в 54 населених пунктах України. Метою проекту є сприяння соціальному розвитку української молоді у селах та невеличких містах. Добровольці-учасники проекту удосконалюють практичні навички української молоді щодо працевлаштування, ведення здорового способу життя, підвищення громадської активності, рівня екологічної культури тощо.









Bookmark and Share