Презентації Міжрегіональної групи дівчат-лідерок «Дівочий світ»


З 2000 року Харківський центр жіночих досліджень проводить Всеукраїнський конкурс „Дівочий світ”, який з моменту свого започаткування став важливим заходом з підтримки творчої молоді України, а також підвищення її престижу в Україні та за її межами. Конкурс „Дівочий світ”, який розраховано на старшокласниць, є унікальним явищем для України. Він був задуманий як певна альтернатива традиційним „жіночим” конкурсам краси або кулінарного мистецтва. Його метою є пошук та подальша підтримка обдарованих молодих дівчат України, сприяння розвитку їх аналітичних, творчих та лідерських здібностей. Учасниці конкурсу сформували потужну групу з 2000 дівчат-лідерок, багато з яких вже проявили себе у професійній та громадсько-політичній сферах.

Презентація проводиться за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді, Харківської обласної державної адміністрації, Харківського обласного центру молоді, Харківської обласної ради, Управління культури Харківської міської ради, Головного управління з гуманітарних та соціальних питань Харківської міської ради, ВАТ заводу «Оргтехніка». У заході беруть участь відомі громадські та політичні діячі, депутати Харківської міської та обласної рад, народні депутати України, державні службовці та ін.

Прес-конференція відбудеться 14 жовтня 2006р. о 13.30 в приміщенні Харківської муніципальної художньої галереї iм. С. Васильківського за адресою: вул. Чернишевська, 15, м. Харків.
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном:
(057) 731 42 59 або за e-mail: iywlg@ukr.net

Bookmark and Share