Збережемо світ прекрасним


Для цього, як завжди, фінансову підтримку надав міський Центр соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. А бажаючих пожити в наметовому містечку, поспілкуватися біля кемпфайєра, взяти участь у різноманітних конкурсах та змаганнях було достатньо.

Цьогорічний, передювілейний захід, також зібрав навколо себе більше ста юних послідовників лорда Баден-Пауела віком від шести років. Він був присвячений проблемі збереження навколишнього середовища.

За словами голови міської скаутської організації „Оптиміст” Тетяни Соболь, саме таке позаформальне спілкування дозволило наблизити підростаюче покоління до природи. Цьому сприяли тренінгове заняття „Здоровий Я в здоровому довкіллі,” велика гра „Збережемо світ прекрасний”. І тут сім команд, очолювані скаут-лідерами та керівниками гурткової роботи ЕЦВДЮ продемонстрували неабиякі вміння та навички. А перемогу здобули „Зубри”.

Під час проведення табірного збору відбулось і урочисте посвячення у скаути. Цього року лави громадської організації поповнили ще 11 чоловік. А Микола Підвисоцький та його батьки – Валентина Володимирівна та Олег Миколайович стали скаут-лідерами.

Bookmark and Share