Це страшне слово – “фендрезінг”


У ході семінару молоді лідери ознайомились із актуальними проблемами місцевого самоврядування, прослухали лекцію „Місце молодіжних організацій в громадському суспільстві України”, взяли участь в обговоренні тем „Молодіжні організації України та міжнародні структури – проблеми взаємодії”, „Молодіжні організації та фандрезінг”.

Саме “фендрейзінгу” – пошуку коштів для діяльності громадських організацій, написанню грантів для міжнародних фондів, бюджетів всіх рівнів й була присвячена більша частина цього науково-практичного семінару, який по своєму значенню набув Всеукраїнського статусу. По прибутті до Нового Роздолу учасники семінару взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Героям, вшановуючи безсмертну велич подвигу героїв Української Повстанської Армії, 64-ту річницю з дня заснування “Армії Безсмертних” ми будемо вшановувати в День Покрови пресвятої Богородиці. Символічно, що квіти до пам’ятника Героям поклав представник Донеччини, к.ю.н. Борис Бабін та представник Західної України, голова Молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив” м. Новий Розділ, депутат Новороздільської міської ради Анатолій Шалаєв.

Лідери громадських організацій також провели незабутній вечір на березі мальовничого озера Барвінок, смакували юшкою та щиро дякували за сприяння у проведенні цього семінару директору Новороздільської гімназії В. Губалю, директору професійного ліцею М. Хомин, приватному підприємцю Я. Путасу та єгерю Новороздільського лісництва З. Ільницькому, який організував для учасників таке смачне частування.
До речі, це вже другий семінар, який на теренах Розділля проводить “Фундація Регіональних Ініціатив” – два тижні тому у приміщенні Новороздільського політехнікуму (директор М. Барабан – дякуємо за гостинність!) відбувся тренінг з психоаналізу, який для молоді Нового Роздолу, за сприяння Новороздільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провела аспірантка Люблінського університету Ганна Гуті. В його роботі також взяли участь високі гості – голова ВМГО ФРІ, депутат Закарпатської обласної ради Олександр Солонтай та секретар Новороздільської міської ради Володимир Засанський.

Можливо, саме Новий Розділ незабаром стане тренінговою базою для Всеукраїнської громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив”, а отже гості з усіх куточків України будуть навідуватись до нашого міста частіше...


Bookmark and Share