Всеукраїнський молодіжний Саміт 2006 "Розвиток волонтерства та соціального партнерства в Україні" 5-8 грудня 2006 ТЕРМІН ПОДАННЯ АНКЕТ ПРОДОВЖЕНО ДО 25 ЖОВТНЯ ВКЛЮЧНО!!!


Починаючи з 2002 року Представництво ООН в Україні залучає молодь зі всієї України до відкритого діалогу щодо Цілей Розвитку Тисячоліття, які полягають в покращенні життя кожного громадянина країни та гарантії основних прав людини: права на життя, на охорону здоров'я, якісну освіту тощо. Таким чином, молодь набуває досвід прийняття рішень щодо актуальних питань та проблем країни, шукаючи на них відповіді та налагоджуючи ефективний діалог з владою.

Метою Всеукраїнського молодіжного саміту ООН - 2006 є розробка дієвих механізмів взаємодії молодіжних ініціатив із владою на всіх рівнях, а також стратегії підтримки молодіжних ініціатив та рекомендацій щодо державної молодіжної політики з метою забезпечення створення безпечного середовища для молоді та досягнення Україною Цілей Розвитку Тисячоліття.

Дати проведення заходу: з 5-го по 8-е грудня 2006 року.

Всеукраїнський молодіжний саміт ООН-2006 - масштабний відкритий молодіжний форум з питань національної молодіжної політики та розвитку механізмів досягнень Цілей Розвитку Тисячоліття, що збере представників прогресивної молоді України.

УЧАСНИКИ САМІТУ:

Близько 150 молодих людей (віком 18-35 років) з усіх регіонів України, відкритих до змін та суспільно-активних лідерів. Щоб потрапити на Cаміт, всі бажаючі пройдуть ретельний відбір. Мета відбору - зібрати на саміті активних та прогресивних представників молоді, які зможуть зробити внесок у досягнення мети Саміту та надалі поширювати отримані знання серед молоді в своїх регіонах.

ФОРМАТ ПРОВЕДЕННЯ САМІТУ:

Саміт триватиме 4 дні. Його програма складатиметься із роботи учасників в комісіях, комітетах, пленарних засіданнях та круглих столах. Ще під час відбору учасників на Саміт, вони будуть розподілені: за шістьма комісіями - в яких учасники будуть працювати протягом першого дня саміту, та дев'ятьма комітетами, в кожному з яких працюватиме по 16-18 осіб. У кожному комітеті/комісії працюватимуть експерти та представники влади, які зможуть надавати експертну оцінку та рекомендації щодо роботи комітету/комісії, відповідати на питання учасників. Результатом роботи кожного комітету є розробка ефективних механізмів вирішення у співпраці із владою проблем, що обговорюються. Результати напрацювань комітетів будуть застосовуватися молодими лідерами в усіх регіонах для розв`язання місцевих проблем.

КОМІСІЇ САМІТУ:

1. Нормативно-правове забезпечення взаємодії органів влади та молодіжних громадських організацій. (Закони України, Укази Президента України, Постанови Кабінету Міністрів України, Накази Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту, національні, регіональні та місцеві програми стосовно молоді)

2. Механізм соціального замовлення та конкурси проектів для молодіжних громадських організацій (Пріоритети, положення про конкурси проектів, розміри грантів, принципи формування та організації роботи експертних комісій, забезпечення прозорості при проведенні конкурсів, механізм фінансування та громадський контроль за реалізацією програм переможців)

3. Консультативні та дорадчі органи за участю представників молоді (Координаційні ради з молодіжної політики, студентські ради тощо. Принципи їх формування, плани роботи, ефективність діяльності, контроль за виконанням прийнятих рішень)

4. Представницькі молодіжні органи (Молодіжні парламенти, адміністрації тощо. Принцип формування, напрямки роботи, проблеми та перспективи діяльності)

5. Форми підтримки молодіжних громадських організацій з боку органів влади (Усі інші форми підтримки окрім конкурсів проектів).

6. Засоби впливу молоді на формування та реалізацію державної молодіжної політики (Громадські та лобістські кампанії, громадські слухання, акції протесту та інш.)

КОМІТЕТИ САМІТУ:

1. Комітет з питань студентського самоврядування

2. Комітет з питань участі молоді в громадському житті на місцевому та регіональному рівнях

3. Комітет з питань охорони здоров'я

4. Комітет з питань підтримки сім'ї

5. Комітет з питань охорони навколишнього середовища

6. Комітет з питань боротьби з дискримінації, міграції, та захисту прав людини

7. Комітет з питань освіти та професійного розвитку молоді

8. Комітет з питань інформаційної політики

9. Комітет з питань трудової зайнятості молоді та розвитку підприємництва у молодіжному середовищі


КРУГЛІ СТОЛИ:

1. Національна безпеки України

2. Розвиток волонтерського руху в Україні

3. Місце України в міжнародній спільноті

4. Освіта в сфері прав людини

РЕЄСТРАЦІЯ НА www.mdg.org.ua
Bookmark and Share