Студентський клуб „Освіта – наша єдність“


У рамках діючого партнерського проекту "Вища освіта інвалідам – шлях до повноцінного життя" розпочав свою роботу студентський клуб "Освіта – наша єдність". Проект виконується Херсонським міським благодійним фондом підтримки інвалідів „Народний форум“, молодіжною організацією „Нова генерація“ та Херсонською філією Міжрегіональної Академії управління персоналом. Проект реалізується за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні за програмою Матра КАП.

Студентський клуб „Освіта – наша єдність“ створений на базі ХФ МАУП із числа студентів – інвалідів першого та другого курсів спеціальності „Соціальна робота“ та студентів інших факультетів філії.

Створений студентський клуб працюватиме під девізом „Безбар’єрна межа – рівні можливості в навчанні“. Основна мета роботи клубу – надати можливість молодим людям з різними фізичними можливостями спілкуванням реалізувати свій студентський і людський потенціал, закріпити дружні стосунки з однокурсниками, проявити свої таланти і здібності.

Крім того, плануються заходи по формуванню волонтерських навичок у самих студентів-інвалідів, що вже самі зможуть налагоджувати зв’язки зі своїми товаришами по обмеженням, роз’яснювати їм можливості отримання вищої освіти і перспективи, які відкриваються перед дипломованими спеціалістами, виступати порадниками і помічниками в нелегкій для інвалідів справі одержання вищої освіти.

Світлана Музика – директор Херсонського міського благодійного фонду підтримки інвалідів "Народний форум"

Bookmark and Share