Активісти молодіжних організацій Росії не поділили Грузію


У Москві, напроти будинку МЗС на Смоленській площі, пройшла акція протесту опозиційних молодіжних рухів "Припинити істерику". Акція була організована "Союзом правих сил", рухом "Оборона" і Народно-демократичним союзом молоді Михайла Касьянова.

Не встигли пікетники з плакатами "Путин, не грузи", "Путіна НАХачапурі", "Сьогодні - грузин, завтра - ти" почати акцію, як її спробували зірвати активісти руху "Росія молода", що, однак були затримані співробітниками міліції і відправлені в ОВД "Арбат".

Акція в МЗС продовжилася: учасники пили "Боржомі" "за дружбу" і вимагали від влади припинити антигрузинську істерію. Потім учасники згорнули прапори, голосно сказали, що ідуть, і направилися в підземний перехід, що веде до МЗС. Але міліція в мирні плани пікетників не повірила - вхід у перехід миттєво перекрили. Як з'ясувалося пізніше, активісти мали намір залишити біля МЗС трилітрову банку з написом "Валеріанка". Як пояснили цей намір учасники мітингу: "Це б їх заспокоїло, нехай поводяться адекватно".Bookmark and Share