Шановна молодь України !


Системна, затяжна суспільно-політична криза в Україні стала красномовним, переконливим доказом нестачі в країні політиків, державних діячів та владних управлінців з державницьким мисленням та відчуттям відповідальності за життя та добробут своїх громадян, суспільства та держави в цілому. Щоб виправити ситуацію та здійснити реальні зміни, які б якісно покращили життя кожного українця, має з’явитися якісно нове покоління молодих лідерів – нове за світоглядом, нове за моральними та професійними якостями, нове у відношенні та підходах до організації життєдіяльності суспільства, і головне – з чітким усвідомленням особистої громадянської відповідальності за подальший розвиток своєї країни.


Прискорити цей процес дозволить ідентифікація, об’єднання та координація діяльності нових суспільно відповідальних лідерів в Україні. Саме це є ключовим завданням нового загальнонаціонального молодіжного суспільного руху «Форум Молодих лідерів України».


Бурхливі події останніх років довели, що молодь України стурбована долею власної країни. Ми в цій країні народжені, живемо, навчаємося, працюємо і саме від нас залежить, яким буде життя в Україні завтра. Тому від імені однодумців, хто вже приєднався до Форуму, звертаюсь до вас, всіх небайдужий до подальшої долі нашої країни, із закликом: МОЛОДІ ЛІДЕРИ УКРАЇНИ - ЄДНАЙМОСЯ!

У кожного з Вас є можливість приєднатись до Форуму, незалежно від того, наскільки Ви вже встигли проявити свої лідерські якості. Будемо раді отримати від вас будь-які коментарі та пропозиції, в тому числі щодо сайту ФМЛУ, та/або залучити Вас до діяльності Форуму. Пропозиції можна надсилати на адресу idea@mlu.org.ua. Стати активним учасником Форуму можна заповнивши та надіславши анкету. Бути просто в курсі останніх подій Форуму можна підписавшись на наші новини.

Разом ми зможемо змінити країну на краще!

З повагою та впевненістю в успіх,

Ігор ШЕВЧЕНКО
Ініціатор та засновник
Форуму Молодих лідерів України
www.shevchenko.info
Bookmark and Share