Політичний спецназ готується в Чернігові


Молодь Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей формує в Чернігові нову політичну еліту в ході семінару, що відбувся 21-22 травня в Чернігові в рамках проекту „Українська школа молодого політика”. Про це повідомили організатори проекту ЧММГО „Молодь – XXI століття”. Тренерами семінару виступили Віталій Латишев, заступник голови Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Асоціація молодих депутатів в Україні” та відомий журналіст Агенції „Українські новини” Владислав Савенок.

Віталій Латишев дав учням школи нелегке завдання, а саме підготувати виборчу кампанію для міста з населенням 70 000 жителів. У ході роботи в групах, молоді політики спланували та провели свої міні-вибори і обрали власного мера. Відчувалось, що „школярі” підійшли до розробки кампанії дуже серйозно, кожна з 3-х груп приводила конкретні факти та цифри щодо розбудови та удосконалення міста. Юнаки та дівчата чітко сформулювали мету кампанії, розробили методи ефективної роботи з виборцями, структуру передвиборчого штабу та навіть складали бюджет. Головним гаслом однією з виборчих кампанії став лозунг „Кожному під’їзду – свою лампочку!”

В свою чергу Владислав Савенок розповів про методи роботи з пресою, основні медіа-техніки та інструменти Mass Media Relations. Особливо цікавим для обговорення була тема „Особливості співпраці зі ЗМІ під час виборів”. Учасники дискутували та ділилися досвідом між собою.

Артем Шелковий,
sholk_87@mail.ru

Bookmark and Share