Посли країн Євросоюзу зустрінуться з репресованою молоддю Білорусії


Зустріч стане першою з ряду запланованих акцій, спрямованих на посилення уваги міжнародного співтовариства до проблеми політв'язнів у Білорусії.

Принципова домовленість про це була досягнута під час зустрічі лідера об'єднаних демократичних сил Олександра Мілинкевича і координатора кампанії "За свободу Дашкевичу і Красовскому" Сержука Лисиченка з керівниками дипломатичних місій країн Євросоюзу, акредитованих у Білрусії. Були присутні представники дипмісій Німеччини, Швеції, Великобританії, Франції, Італії, Литви, Польщі, Латвії, Чехії, Словаччини, Словенії, Болгарії і Румунії.

Олександр Мілинкевич звернув увагу дипломатів на те, що особливістю нової хвилі репресій є їхня очевидна спрямованість на молодь, що брала активну участь у протестах президентської компанії-2006. Однак політично активна молодь не згодна чекати поки режим пересаджає усіх, відзначив Олександр Мілинкевич у розмові з дипломатами. Молодіжні організації почали широку превентивну громадську кампанію з метою зупинити кримінальне переслідування молодіжних активістів з боку влади.Bookmark and Share