Цьогорічний студентський спортивний фестиваль у Львові побив рекорди за кількістю учасників


Ще один рекорд, за словами Юрія Козія, був зафіксований у міні-футболі: на цей вид спорту подали заявки аж 52 студентські команди. Загалом кількість видів спорту досягла дев’яти, тоді як у попередніх фестивалях спортсмени змагалися у семи видах програми. Ще один серйозний показник як для такого роду заходу, на думку Юрія Козія, це кількість приїжджих учасників. За його словами, з 11 регіонів України (це без урахування Львівщини), участь у змаганнях взяли близько 250 студентів.
«Усі приїжджі студенти залишилися дуже задоволеними цим фестивалем. Окрім спортивної програми, для них була розроблена спеціальна культурно-мистецька програма. Іногородні студенти безкоштовно відвідали Львівський національний драматичний театр ім. М. Заньковецької, де подивилися такі вистави як «Романтики», «Ханума», «Політ над гніздом зозулі», «Державна зрада». У Львівському оперному театрі ім. С. Крушельницької студенти переглянули чудову виставу «Бал-маскарад». Вісім львівських музеїв безкоштовно пропускали усіх, хто мав посвідчення учасника фестивалю. Відбулася також поїздка в Олеський замок», – повідомив Юрій Козій. Приїзд груп учасників фестивалю з інших регіонів здійснювався, за інформацією Козія, за підтримки керівників обласних осередків ФЗН «Спорт для всіх».
«Близько 30% молодого населення не вміє плавати і взагалі уникають занять фізичною культурою та спортом. Тому проведенням таких заходів ми повертаємо фізичну культуру та спорт до суспільного життя українців», - резюмував Юрій Козій.

Довідка ЗІКу.
X всеукраїнський студентський спортивний фестиваль відбувався 16-22 жовтня у Львові на спортивних базах вищих навчальних закладів.
Bookmark and Share