ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ – КРОК ДО ДЕМОКРАТІЇ


9 листопада у міськвиконкомі пройшов тренінг з підготовки громадських слухань, участь у якому взяли члени робочої групи з підготовки та проведення слухань, лідери молодіжних організацій, представники органів студентського та учнівського самоврядування. Тренінг проводили тренер Всеукраїнської громадської організації «Фонд розвитку демократії» Андрій Карташов та відомий кременчуцький правозахисник Олександр Головач.
Під час заходу було розглянуто досвід громадських слухань в інших регіонах України, проаналізовано можливі формати проведення слухань, визначено основні напрямки роботи щодо їх підготовки. Допомогу в організації слухань надає IRI – міжнародний республіканський інститут – організація, що зацікавлена в розвитку громадського сектора в Україні та налагодженню ефективної взаємодії громадськості та органів місцевого самоврядування у процесі вироблення та реалізації рішень на місцевому рівні.
Як зазначив під час тренінгу учасник робочої групи, депутат міської ради Валентин Володимирович Стасюк - «Важлива позиція молоді з тих питань, щодо яких приймаються рішення».
Слухання відбудуться 23 листопада о 14-00 у Міському палаці культури.


Bookmark and Share